Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Testy psychologiczne Bielsko-Biała


Test psychologiczny to narzędzie wykorzystywane w psychologii w celach diagnostycznych, naukowych i badawczych. Niektóre testy psychologiczne wielu osobom błędnie kojarzą się z „quizami” jakie możemy napotkać w kolorowych gazetach lub internecie.

Testu psychologicznego nie przeprowadza się bez powodu. Testy mogą pomóc zdiagnozować zaburzenia psychiczne, inne po prostu służą lepszemu poznaniu. Możliwe ,że coraz ciężej jest Ci się skoncentrować albo zapamiętać nowe i potrzebne informacje?

Twój mózg to potężna maszyna do przetwarzania ogromnych ilości danych, która do wydajnego działania potrzebuje codziennej konserwacji! Trening intelektu pozwoli Ci efektywnie skupiać się na ważnych zadaniach i wzbogacić zasób słownictwa oraz łatwiej zapamiętywać ważne daty, terminy, imiona i nazwiska nowo poznanych osób, uwolnić swoją kreatywność.


Trening relaksacyjny

Często życie codzienne niesie ze sobą dużo napięcia i stresu, konieczności stałej mobilizacji w celu wykonania zadań, pokonywania nowych trudności. Stan ten może się długotrwale utrzymywać, co powoduje, że nasz organizm przewlekle pozostaje w stanie nadmiernego pobudzenia, stałej mobilizacji, co może prowadzić do wyczerpania i zaburzeń nie tylko emocjonalnych, ale także związanych z różnymi układami organizmu (nadmierne wydzielanie „hormonów walki”, zaburzenia układu trawiennego, podwyższone ciśnienie tętnicze krwi, bóle głowy, przewlekłe napięcie całych partii mięśni).

W treningu relaksacyjnym chodzi o to, aby odzyskać zdolność regulowania swojego wewnętrznego napięcia, aby umieć się rozluźnić, wejść w stan relaksu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców z Bielska-Biała.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog