Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Terapia par Bielsko-Biała


Każdy z nas potrzebuje do satysfakcjonującego życia kontaktu z innymi ludźmi. Jednocześnie bycie w związku zawsze obejmuje chwile wspierające i momenty konfliktów. Gabinet psychiatryczny i psychologiczny znajdujący się w Bielsku-Białej pomaga osobom indywidualnym zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, parom oraz rodzinom. Mamy szeroką ofertę usług w zakresie psychoterapii, którą prowadzi doświadczony psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Terapia par jest to forma pomocy przeznaczona dla osób w związku, które doświadczają różnego rodzaju trudności. Celem terapii jest wyposażenie partnerów w narzędzia pozwalające im lepiej się rozumieć, komunikować, negocjować różnice i rozwiązywać problemy w sposób bardziej konstruktywny. Podczas spotkania terapeuta nie pełni roli sędziego, nie wydaje poleceń.

Pomaga parze nazwać i wyrazić swoje myśli. Najczęściej małżeństwa lub związki zgłaszają się do nas w przypadku trudnych do zniesienia przez obie strony konfliktów czy kryzysu. Korzystają z naszej oferty terapii małżeństw i terapii rodzin, ponieważ pragną one powrócić do czasu, w którym wzajemne zrozumienie i miłość dawały spełnienie w związku i pozwalały budować prawidłowe relacje. Terapia rodzinna to forma terapii psychologicznej, której celem jest rozwiązanie problemów i konfliktów w rodzinie oraz odbudowa więzi między jej członkami. Polega na odnalezieniu źródła kryzysu oraz sposobów na jego pokonanie Jeżeli czujecie ,że potrzebujecie naszej pomocy zgłoście się do nas. Naszą ofertę terapii kierujemy do par i małżeństw z  miasta Bielsko-Biała.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog