Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Psychoterapia Bielsko-Biała


Gabinet psychoterapii z Bielsko-Biała pomaga osobom indywidualnym zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, parom oraz rodzinom. Mamy szeroką ofertę usług w zakresie psychoterapii.

Każdy z nas może doświadczać różnego rodzaju problemów emocjonalnych i osobistych, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie lub przy pomocy wsparcia bliskich. Świadczymy kompleksową pomoc psychologiczną dla mieszkańców Bielska-Białej. Posiadamy doświadczenie w leczeniu wielu rodzajów zaburzeń natury psychicznej.

Badania naukowe wskazują na skuteczność psychoterapii w radzeniu sobie z takimi trudnościami jak: stany depresyjne, zaburzenia lękowe, konsekwencje przeciążenia stresem, uzależnienia, problemy osobowościowe i inne. Psychoterapia jest rodzajem leczenia, który polega na poważnej, szczerej i refleksyjnej rozmowie, z zachowaniem pełnej poufności i dyskrecji. Prywatny Gabinet Psychiatryczno-Psychologiczny tworzą psychiatra i psycholog pracujący indywidualnie i w zespole terapeutycznym.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Stale pogłębiamy wiedzę i poszerzamy umiejętności. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców z Bielska-Biała.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog