Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Psycholog prywatnie Bielsko-Biała


Niekiedy konieczna jest pomoc fachowca, który zajmuje się ludzką psychiką. Gdy potrzebujemy wsparcia w trudnym okresie w życiu, można udać się do psychologa prywatnie. Psycholog jest osobą posiadającą odpowiednie kwalifikacje do udzielania świadczeń psychologicznych polegających na diagnostyce, opiniowaniu, orzekaniu, psychoterapii, a także udzielaniu pomocy psychologicznej. Jeżeli szukasz dobrego prywatnego psychologa w mieście Bielsko-Biała, zapraszamy do naszego gabinetu.

Rozumiemy cierpienie innych, wiemy jak mu zapobiec. Jesteśmy po to, aby słuchać, dawać wsparcie i skutecznie pomagać w sytuacjach kryzysów psychicznych. Nasza prywatna poradnia psychologiczna jest otwarta na nowych pacjentów.

Psycholog cennik Bielsko-Biała:

Aby poznać nasz cennik zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Gabinet to miejsce przyjazne osobom szukającym wsparcia profesjonalnego w przezwyciężaniu trudności. Psycholog prywatnie przyjmuje osoby, które odpowiedni wcześniej się zapisały. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców z Bielska-Biała.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog