Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Leczenie psychiatryczne Bielsko-Biała


Na szpitalne leczenie psychiatryczne kieruje lekarz. W tym celu wystawia skierowanie do szpitala. W uzasadnionych przypadkach do szpitala może się zgłosić pacjent bez skierowania, wówczas zostanie zbadany przez zespół lekarski. Jeżeli jednak chcesz uniknąć kolejek możesz wykonać leczenie psychiatryczne prywatnie w prywatnym gabinecie psychiatrycznym.

Cierpienie psychiczne jest tak samo bolesne i trudne, jak fizyczne. Tyle tylko, że to pierwsze trudniej jest zniwelować, dlatego nieodzowna może okazać się pomoc lekarza psychiatry w Bielsko-Biała. Kompleksowość oferowanych świadczeń pozwala nam na leczenie psychiatryczne pacjentów w każdym stadium choroby psychicznej. Jak określa najbardziej prosta definicja, psychiatria to specjalność medyczna zajmująca się badaniem i zapobieganiem oraz leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych.

Badania wskazują, że większość zaburzeń wynika z nieprawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Potrafimy - po konsultacjach - rozeznać pochodzenie choroby oraz zastosować właściwą terapię, prowadzić i monitorować proces leczenia. Łączy nas wspólna potrzeba niesienia pomocy psychiatrycznej. Nasz gabinet psychiatryczny jest otwarty na każdy problem. Naszą ofertę kierujemy do osób, które czują że potrzebują pomocy specjalisty w Bielsku-Białej i okolicach. Łączy nas wspólna potrzeba niesienia pomocy. 
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog