Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Leczenie nerwic Bielsko-Biała


Nerwica to rodzaj zaburzenia psychicznego, które wiąże się z doświadczaniem cierpienia i lęku. Choroba ta wiąże się z całym zespołem psychogennych zaburzeń emocjonalnych, często także somatycznych, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień. Pomagamy naszym pacjentom w leczeniu nerwicy i stanów lękowych.  Osoby z zaburzeniami nerwicowymi najczęściej radzą sobie z pracą, szkołą, nauką, uczestniczą w życiu towarzyskim, czy społecznym, ale nie mogą wykorzystać wszystkich swoich możliwości, objawy ograniczają ich życie.
Zaburzenia lękowe leczenie Bielsko-Biała:

Lęk jest odpowiedzią organizmu na irracjonalne zagrożenie. Zaburzenia lękowe to nie to samo, co strach. Dlatego warto poddać się opiece specjalisty.  Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Stale pogłębiamy wiedzę i poszerzamy umiejętności.


Lęk to naturalny stan emocjonalny pojawiający się w życiu codziennym. Jest normalną reakcją na stresujące sytuacje takie jak przemówienie publiczne, ważny egzamin, czy zagrożenie ze strony agresywnego psa. Jednakże u niektórych osób stan niepokoju utrzymuje się dłużej i jest bardziej nasilony, nawet jeśli stresujący moment dawno minął. Przedłużający się niepokój i napięcie mogą stać się poważnym zaburzeniem uniemożliwiającym poradzenie sobie z codziennymi sprawami, a osoba doświadczająca go, nie jest w stanie nad nim zapanować.

 Podstawą leczenia nerwic i wszystkich zaburzeń lękowych jest psychoterapia. Leczenie nerwic przynosi poprawę w postaci całkowitego ustąpienia objawów lub umiejętności reagowania na ich występowanie i radzenie sobie z nimi w sposób korzystny dla pacjenta. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców z Bielska-Biała.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog