Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Leczenie depresji Bielsko-Biała


Leczenie zaburzeń psychicznych obejmuje rozpoznawanie, leczenie, a także profilaktykę. W zależności od potrzeb pacjentów obejmuje ono kompleksowe podejście do leczenia w postaci farmakoterapii i oddziaływań psychoterapeutycznych. Schizofrenia, 

Depresja to zaburzenia psychiczne wymagające specjalistycznego leczenia. Charakterystyczne jest dla nich występowanie objawów i ich utrzymywanie się przez dłuższy czas. Zaburzenia te, jak każda inna choroba, powinny być leczone. Terapię i farmakoterapię powinien prowadzić psychiatra.

Leczenie depresji Bielsko-Biała:

Leczenie depresji
i psychoz z kręgu schizofrenii jest procesem długotrwałym dlatego przyjmowanie leków powinno trwać nie mniej niż pół roku w przypadku pojedynczego epizodu depresji.
Należy pamiętać, że ryzyko samobójstwa jest bardzo wysokie w pierwszym okresie leczenia depresji. Jest to związane z mechanizmem działania leków przeciwdepresyjnych.
Depresja jest chorobą o licznych obliczach, różnie więc może wyglądać  jej leczenie. Najważniejsze, by opiekę nad Pacjentem sprawował zespół doświadczonych specjalistów, a taki właśnie jest personel naszego gabinetu.

Mamy wiedzę, doświadczenie i potrafimy wybrać dla Pacjentów najlepsze rozwiązania, nie tylko związane z zażywaniem leków, ale obejmujące także psychoterapię. Naszą ofertę kierujemy do osób z miasta Bielsko-Biała i okolic.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog