Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Gabinet psychologiczny Bielsko-Biała


Nasz Gabinet psychologiczny z Bielsko-Biała pomaga osobą indywidualnym zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, parom oraz rodzinom. Łączy nas wspólna potrzeba niesienia pomocy psychologicznej. Mamy szeroką ofertę usług w zakresie diagnozy psychologicznej oraz psychoterapii. Posiadamy odpowiednie kompetencje, umiejętności oraz autentyczne zaangażowanie w swoją  pracę. Od wielu lat specjalizujemy się w psychoterapii i pomocy psychologicznej dorosłym, młodzieży i dzieciom oraz rodzinom.

Czas ten wzbogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Być może czujesz się gorszy od innych, unikasz wyzwań, kontaktu z ludźmi, lub wręcz odwrotnie, jesteś perfekcjonistą masz wszystko pod kontrolą. Być może boisz się opuszczenia gdy ludzie dowiedzą się jaki naprawdę jesteś. Być może boisz się komukolwiek zaufać bo zbyt wiele razy już się zawiodłeś.


To są przykłady tylko niektórych dysfunkcyjnych schematów, które wykształciły się w dzieciństwie. Każdy z nas jest sumą doświadczeń. To co spotkało nas w dzieciństwie ma niebywały wpływ na to jacy jesteśmy dzisiaj, co myślimy o sobie, o innych ludziach, o świecie. Nasz Gabinet psychologiczny jest szeroko otwarty dla osób z podobnymi problemami. Diagnostykę psychologiczną w naszym gabinecie psychologicznym wykonuje doświadczony specjalista z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Diagnostyka psychologiczna jest bardzo ważnym elementem diagnozy pacjenta. Mieści się w zakresie diagnozy psychiatrycznej i jest niezbędna do uzyskania całościowego obrazu danej osoby.  Naszą ofertę kierujemy do osób zamieszkujących Bielska-Białej.
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog