Prywatny Gabinet Psychologiczno-Psychiatryczny

Katalog usług:
Psychoterapia Bielsko-Biała
Psychoterapia Bielsko-Biała Gabinet psychoterapii z Bielsko-Biała pomaga osobom indywidualnym zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, parom oraz rodzinom. Mamy szeroką ofertę usług w zakresie psychoterapii. Każdy ... (czytaj więcej)
Gabinet psychologiczny  Bielsko-Biała
Gabinet psychologiczny Bielsko-Biała Nasz Gabinet psychologiczny z Bielsko-Biała pomaga osobą indywidualnym zmagającym się z różnego rodzaju trudnościami, parom oraz rodzinom. Łączy nas wspólna potrzeba niesienia pomocy psychologicznej. Mamy szeroką ... (czytaj więcej)
Leczenie depresji Bielsko-Biała
Leczenie depresji Bielsko-Biała Leczenie zaburzeń psychicznych obejmuje rozpoznawanie, leczenie, a także profilaktykę. W zależności od potrzeb pacjentów obejmuje ono kompleksowe podejście do leczenia w postaci farmakoterapii i oddziaływań psychoterapeut ... (czytaj więcej)
Terapia par Bielsko-Biała
Terapia par Bielsko-Biała Każdy z nas potrzebuje do satysfakcjonującego życia kontaktu z innymi ludźmi. Jednocześnie bycie w związku zawsze obejmuje chwile wspierające i momenty konfliktów. Gabinet psychiatryczny i psychologiczny znajdujący się w Bielsku-Białej ... (czytaj więcej)
Leczenie psychiatryczne Bielsko-Biała
Leczenie psychiatryczne Bielsko-Biała Na szpitalne leczenie psychiatryczne kieruje lekarz. W tym celu wystawia skierowanie do szpitala. W uzasadnionych przypadkach do szpitala może się zgłosić pacjent bez skierowania, wówczas zostanie zbadany przez zespół ... (czytaj więcej)
Leczenie nerwic Bielsko-Biała
Leczenie nerwic Bielsko-Biała Nerwica to rodzaj zaburzenia psychicznego, które wiąże się z doświadczaniem cierpienia i lęku. Choroba ta wiąże się z całym zespołem psychogennych zaburzeń emocjonalnych, często także somatycznych, które utrudniają funkcjonow ... (czytaj więcej)
Psycholog prywatnie Bielsko-Biała
Psycholog prywatnie Bielsko-Biała Niekiedy konieczna jest pomoc fachowca, który zajmuje się ludzką psychiką. Gdy potrzebujemy wsparcia w trudnym okresie w życiu, można udać się do psychologa prywatnie. Psycholog jest osobą posiadającą odpowiednie kwalif ... (czytaj więcej)
Testy psychologiczne Bielsko-Biała
Testy psychologiczne Bielsko-Biała Test psychologiczny to narzędzie wykorzystywane w psychologii w celach diagnostycznych, naukowych i badawczych. Niektóre testy psychologiczne wielu osobom błędnie kojarzą się z „quizami” jakie możemy napotkać w ... (czytaj więcej)
Terapia psychodynamiczna Bielsko-Biała
Terapia psychodynamiczna Bielsko-Biała Podejście terapii psychodynamicznej  zakorzenione jest w teorii psychoanalizy, wg której zjawiska psychiczne, takie jak myśli, uczucia i zachowania, wyjaśnia się jako rezultat oddziałujących na siebie wzajemnie, p ... (czytaj więcej)
Psychoterapia grupowa Bielsko-Biała
Psychoterapia grupowa Bielsko-Biała  Terapia grupowa może być zalecana jako, główny sposób terapii w przypadkach, gdy problemy osoby zgłaszającej się do terapeuty, do ... (czytaj więcej)
adres

ul. Gen. Grota-Roweckiego 6/2
43-300 Bielsko-Biała
śląskie

phone

Zadzwoń do nas!

33 816 41 25
510 141 155 - psychiatra
512 108 516 - psycholog